تاریخچه‌ی تیریپ‌ ما

تاریخچه‌ی تیریپ ما

تیریپ ما در سال ۲۰۱۵ توسط موسس این شرکت، آقای امیر حسن انجم شعاع  که در آن زمان در آمریکا سکونت داشت، شکل گرفت البته در ابتدا شرکت نام دیگری داشت که با گذشت زمان به نام “تیریپ ما”  تغییر اسم داد. با توجه به گسترش روزافزون حوزه‌ی گردشگری، ایده‌ی اصلی چنین سرویسی در ذهن موسس این شرکت شکل گرفت. با توجه به سفرهای متعدد او به نقاط مختلف ایران و جهان به صورت کوله‌گردی، امیر حسن تصمیم گرفت تا ایده‌اش را اجرایی کند. از این روی با مهاجرت به ایران، مجموعه‌ای کوچک با کارکنانی مستعد را بنا نهاد. از طرف دیگر، عدم استفاده از تکنولوژی در گردشگری ایران و وجود خلا در این بخش، او را در تصمیم خود بر مهاجرت دائمی و گسترش این کسب و کار نوپا مصمم کرد.

این مجموعه از پیشتازان حوزه‌ی گردشگری در ایران است. تیریپ ما یک بازار تعاملی است که می‌تواند به مسافرین فهرستی از میزبانان تأییدشده را جهت رزرو ارائه کند. همچنین آنان می‌توانند از طریق اپلیکیشن تیریپ ما از جاذبه‌های دیدنی و اماکن مهم اطراف اقامتگاه خود با خبر شوند. عضویت در این مجموعه کاملا رایگان می‌باشد. تیریپ‌ما تمام تلاشش را دارد تا بستری مناسب و ساده را برای  دسترسی راحت مسافران به صاحبخانه‌ها فراهم کند. از طرف دیگر با استفاده از این بستر بسیار از افراد می‌توانند با اجاره‌ی اقامتگاه خود از این راه کسب درآمد داشته باشند.

لوگو

لوگوی تیریپ‌ما از چند المان ساده تشکیل شده است. مهمترین بخش این لوگو پنجره‌ای است که در آن به کار رفته است. این پنجره به شکل پنجره‌های خانه‌های سنتی و قدیمی ایرانی (اُرسی) طراحی شده است که نماد سفرهای سنتی با سبک و سیاق ایرانی است. المان دوم “برج آزادی” است که در داخل این پنجره نمایان است. برج آزادی بی‌شک یکی از شاهکارهای معماری قرن اخیر ایران است و همگان آن را به عنوان نماد ایران می‌شناسند. این برج در این لوگو نماینده‌ی تمامی آثار باستانی و فرهنگی ایران است.

اهداف

هدف تیریپ ما این بود که مردم بتوانند سفرهای منحصربه فردی به تمامی نقاط ایران را با قیمت مناسب تجربه کنند. هدف نهایی تیریپ ما این است که این سایت به محلی تبدیل شود که بتواند تمامی نیازهای مسافرتی را در ایران تأمین کند. امید است با رونق روز افزون اقتصاد ایران در زمینه‌ی گردشگری و همچنین افزایش آگاهی مردم نسبت به وجود چنین پلتفرمی، تیریپ‌ما به هدف نهایی خود دست یابد.

Tripema.com

1 پاسخ به “تاریخچه‌ی تیریپ‌ ما

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *