عوامل موفقیت بومگردی

عوامل موفقیت بومگردی

بطور کلی موفقیت یک بومگردی در راستای جذب حداکثر گردشگر ممکن و درآمدزایی از سرمایه گزاری و هزینه‌های انجام شده وابسته به آن است که کیفیت فدای کمیت نشود. پروسه‌ی  موفقیت یک بومگردی معمولا پروسه‌ای زمانبر و البته ماندگار است. از همین جهت مهمترین نکته برای صاحبان این کسب و کار صبر است.

کیفیت خدمات

شما به عنوان مدیریت یک بومگردی باید بالاترین کیفیت خدمات را به مسافران عرضه کنید و چشم داشتی به مسایل مالی در کوتاه مدت نداشته باشید. مسافرین بزرگترین تبلیغ کنندگان کسب کارتان هستند پس اگر آن‌ها از خدماتتان راضی باشند حتما تبلیغ بومگردی شما را خواهند کرد.

منظور از عرضه‌ی خدمات ریخت و پاش کردن بیش از حد نیست. فقط کافیست نیازهای مسافرین به خوبی برطرف شود تا احساس آرامش داشته باشند. خاطره‌ی یک سفر لذت بخش به همراه اقامتی آرام تا سال‌ها در ذهن مسافر می‌ماند پس مسافرین می‌توانند به عنوان نماینده‌ی تبلیغاتی بومگردی شما تا سال‌ها برایتان تبلیغ کنند.

تبلیغات صحیح

تبلیغات صحیح بسیار موثر است. امروزه با فراگیر شدن اینترنت و فضای مجازی تبلیغات در این فضا بسیار همه‌گیر شده است. این نوع تبلیغات بسیار ارزان و پربازده است. یک وبسایت قوی یا یک پیج با کیفیت در فضای مجازی بسیار شمارا کمک خوهد کرد. همچنین همکاری با وبسایت‌های رزرو اقامتگاه بسیار مفید است زیرا که عملا شما تبلیغات اقامتگاه بومگردی‌ خود را به آن‌ها واگذار می‌کنید. عکسبرداری مناسب و با کیفیت و قرار دادن آن در فضای مجازی می‌تواند مسافرین را تحت تاثیر قرار دهد.

خوش برخورد باشید

برخورد گرم و مهمان‌پذیری میزبانان جزو مهم‌ترین فاکتورها برای مسافرین است و به شدت روی آن‌ها تاثیر می‌گذارد. برای این کار فقط کافیست فرض کنید که مسافرین از اقوام شما هستند همین دیدگاه باعث می‌شود تا برخوردتان به دل مسافرین محترم بنشیند.

بطور خلاصه برای آنکه در جذب مسافر برای بومگردییتان موفق باشید فقط کافیست به معنای واقعی کلمه یک میزبان خوب باشید.

Tripema.com

2 پاسخ به “عوامل موفقیت بومگردی

  1. من یه بومگردی زدم
    مسافر میاد، میره
    اما خیلی کم، تایم خالی زیاد داره، چیکار کنم؟
    چطوری بیشتر رزرو بگیرم
    ممنون میشم پاسخ بدید

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *