نکاتی در رابطه با نحوه‌ی عکاسی صحیح از اقامتگاه

نکاتی در رابطه با نحوه‌ی عکاسی صحیح از اقامتگاه

پیش از اینکه منزل یا اقامتگاهتون رو اضافه کنید با نحوه‌ی عکاسی درست و تاثیرگذار آشنا بشید. بی‌شک عکس درست و اصولی تاثیرگذارترین عامل در رزرو خونتون هستش. در میان تمامی منازل داخل سایت اگه منزل شما دارای عکس مناسب باشه تموم نظرها رو به خودش جذب میکنه و خب طبیعتا احتمال رزرو خونتون بالاتر میره. خیلی منطقیه که چند دقیقه زمان بیشتر واسه عکس‌برداری بزارید از اونور کلی رزرو و درآمد بیشتر داشته باشید.

حالا دقیقا چیکار کنیم که عکسامون تاثیرگذار باشه؟!

خب طبیعیه که اگه بتونید از عکاسای حرفه‌ای استفاده کنید خیلی خوب میه اما اگه عکاس حرفه‌ای نمیشناسید خودتون دست به کار شید!

نور مناسب

نور بهترین دوست یه عکاسه! نورپردازیه مناسب باعث میشه که  تمامی رنگها و جزئیات واقعی و جذاب به نظر برسه. نور روز به مقدار لازم بهتر اده برای نورپردازیه فقط دقت کنید نور مستقیم آفتاب به لنز دوربینتون نخوره چون اون اصلا عکس رو خوب نمیکنه.

حرف از لنز دوربین شد جا داره بگم که استفاده از دوربین خوب و با کیفیت عصای دست همه‌ی عکاس‌ها هستش. یه دوربین خوب با نور کافی نتیجش یک عکس بی‌نظیره!

‌زاویه‌ی دوربین

ازگوشه‌های اتاق برای عکسبرداری شروع کنید. اینکه در یه گوشه از اتاق بیاستید و عکس بگیرید باعث میشه اتاقتون بزرگتر و زیباتر به نظر برسه. اگه دیواری در عکستون دقیقا عمود به زاویه‌ی شما باشه باعث کوچک‌تر دیده‌شدن اتاقتون میشه.

مرتب کردن صحنه

اینکه قسمتی که میخواید عکس بگیرید خیلی مرتب و تمیز باشه خیلی روی بیننده اثرگذاره پس حتما قبل از شروع به عکاسی از منزل چند دقیقه وقت بزارید و اتاق رو مرتب کنید. فراموش نکنید کمترین بهم ریختگی میتونه تو عکسها خیلی بزرگتر از آنچه که هست به نظر بیاد.

از کجاها عکس بگیریم؟

در عکس‌هایی که برای رزرو منزل قرار میدهید بعضی عکس‌ها برای مسافرین خیلی مهم است. حتما از نمای خونه عکس بگذارید. سرویس بهداشتی بخشی از منزل هست که برای مسافرین خیلی مهمه. سرویس بهداشتی تمیز و شیک روی رزروتان خیلی موثره. اگر منزلتون چشم‌انداز خوبی داره حتما از این صحنه هم عکس تهیه کنین. زاویه‌ی مناسب را برای گرفتن عکس از نما و چشم‌اندازه خونه انتخاب کنید تا تاثیر عکس‌ها را بیشتر کنید.

اگه خونتون امکانات خاصی مثل استخر ، سونا و … دارد حتما در عکس‌ها نشان دهید تا مسافرین از امکاناتتان آگاه شوند.

افقی یا عمودی؟

در عکس‌هایی که میگیرید حتما عکس‌ها هم به صورت افقی و هم عمودی باشه. عکسی برای کاور قرار میدهید ترجیحا افقی باشه. راستی حواستون به لرزش دستتون هم باشه.

ترتیب قرار دادن عکس‌ها

ترتیب قرار دادن عکس‌ها خیلی مهم هستش. ترجیحا عکس‌های با کیفیت را در ابتدای کار قرار دهید تا کاربر اپلیکیشن تیریپ ما یا وبسایت تیریپ ما زودتر جذب منزل شما شود. عکسی که برای کاور انتخاب می‌کنید حتما زیباترین عکستان باشد.

 

نکات بالا شاید به ظاهر خیلی ریز و کوچک به نظر بیاد اما واقعا روی رزروهایتان تاثیر گذار است. در صورتی که در رابطه با اضافه کردن خانه‌ها یا نحوه‌ی عکاسی از منزل سوالی دارید تیم پشتیبانی تیریپ‌ما در خدمت شما صاحبخا‌نه‌های عزیز می‌باشند.

Tripema.com

3 پاسخ به “نکاتی در رابطه با نحوه‌ی عکاسی صحیح از اقامتگاه

  1. دوربین خوب باشه، عکس خوب میشه، خواستید در حد عکاسای ناموسی عکس بگیرید اینا رو باید بخونید
    البته رفیقم کنارمه، همین الان داره با نظرم مخالفت میکنه . خخخ

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *